Forum minkroft.forumoteka.pl Strona Główna minkroft.forumoteka.pl
Forum servera minkroft!

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Skarga na Admina Nienormalny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum minkroft.forumoteka.pl Strona Główna -> Skargi na graczy/server
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sample
HeadAdmin

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 9:05 pm    Temat postu: Skarga na Admina Nienormalny Odpowiedz z cytatem

Twój nick: Sample
Nick Oskarżonego:Nienormalny
Opowiedz krótko sytuacje: Siedzę na ts'sie na poczekalni i w pewnej chwili admin rozpoczyna dyskusję na temat avka groził mi banem na określony czas jednak ja nie uważam że pierwsze lepsze zdjęcie przedstawiające Magdę Gessler nie obraża nikogo oraz nie w nim nic głupiego oraz czegoś co wywołuje obrazę.Kilka razy admin bawił się rangą oraz zostałem zbanowany na 6 sekund także praktycznie za nic.Gdy pisałem z adminem ten sam bez mojej zgody skasował mi avatar co jest bardzo chamskim zachowaniem.
Dowody:
<21:51:08> "Sample" was removed from server group "Mod" by "Nienormalny".
<21:51:13> "Sample" was added to server group "Mod" by "Nienormalny".
<21:33:46> You were banned for 6 seconds from the server by "Nienormalny" (Przeklinanie 6 sek.)
Żądania [na ile powinna zostać ukarana dana osoba]: Sądzę że nasz kochany admin nie powinien zostać od razu zdegradowany jednak powinien otrzymać jakąś stosowną karę lub przynajmniej pouczenie to że jest adminem to nie oznacza że wszystko mu wolno a szczególnie grozić mi banem.Dlatego proszę o jakiekolwiek ukaranie admina oraz odpowiedz odpowiednich osób oraz nie zamykanie od razu tego wątka bez odpowiedzi sponsora oraz HeadAdmina ;3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylwia

PostWysłany: Wto Gru 06, 2016 4:11 am    Temat postu: Forumoteka.pl Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nienormalny
HeadAdmin

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chcialbym sie wypowiedziec. Po pierwsze nie grozilem ci banem tylko prosilem zebys usunol avatar bo byl glupi (przedstawial jakiegos faceta czy cos z wlosami dziewczyna czy cos takiego). Z tym modem to byl blad odebrania rangi bo chcialem dac ci inna range ale najechalem na moderatora nie chcaco wiec odrazu ci go oddalem. Ban za przeklnianie byl sluszny bo przeklinales i na twoim miejscu cieszylbym sie ze dostales bana na 6 sek. a nie na 6 godz. Tyle.
Sample
HeadAdmin

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednak to nie usprawiedliwia twojego zachowania na komunikatorze poczekajmy na odpowiedz Kebaba lub HeadAdmina.
Powrót do góry
kebciak
Sponsor
Sponsor

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o zachowanie odpowiednie go zachowania na forum.Ale do tematu. Rozumiem troche zabawy na ts3,ale bezkarne banowanie itp? Nie... Nienormalny dostaje ostatnie ostrzeżenie.

Zamykam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum minkroft.forumoteka.pl Strona Główna -> Skargi na graczy/server Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: